Home

Náplavka bistro hradec králové

Denní menu - Nãplavka Bistro

 1. Skvělá jídla každý den. Polední menu pondělí - pátek od 11:00 do 14:00. Každý měsíc speciální nabídka. Stálé menu ze sezónních surovin
 2. Informace Náplavka café & music bar Bistro, café & music bar v Hradci Králové, jehož cílem je znovu probudit zapomenuté Genius Loci Hradecké náplavky jako místa kultury, umění, společenské zábavy a gastronomie

NáPLAVKA Bistro-cafe & music bar NáPLAVKA HK s.r.o. 3516954 Delivery hours Mon - Fri 2:00 PM - 8:45 PM, 2:00 PM - 8:00 P Café & music bar v Hradci Králové, jehož cílem je znovu probudit zapomenuté Genius Loci Hradecké náplavky jako místa kultury, umění, společné zábavy a posezení. Café bar & bistro je v prostorách funkcionalistické budovy architekta Josefa Fňouka. Svojí rekonstrukcí a obnažením betonových konstrukčních prvků vrátil prostor do původní podoby NãPLAVKA café & music bar, Hradec Králové. 11 841 To se mi líbí · Mluví o tom (113) · Byli tady (7 762). Bistro, café & music bar v Hradci Králové, jehož cílem je znovu probudit zapomenuté Genius.. NãPLAVKA café & music bar, Hradec Králové. 11,842 likes · 91 talking about this · 7,762 were here. Bistro, café & music bar v Hradci Králové, jehož cílem je znovu probudit zapomenuté Genius Loci..

To je Bistro . Jsme To je Bistro, kávarna, kuchyně, pekárna a VÝDEJNÍ OKÉNKO.. V téhle covidové době VAŘÍME i ROZVÁŽÍME do 15:00 - jídlo, sladké, pečivo, KOBLIHY, kafe i limči.. PO - PÁ od 8 do 20 hodin máme otevřené okýnko, od 11 do 15 hodin rozvážíme » Havířov » Havlíčkův Brod » Hlinsko » Hlučín » Hluk » Hodonín » Holešov » Horní Jiřetín » Hradec Králové » La Terraza » Localis restaurace a café » Maso Sedlák » Mexita » Morava » NãPLAVKA café & music bar & bistro » Na Hrad NáPLAVKA café & music bar & bistro. zavolat Aktuální ověřené informace: adresa, telefon, e-mail a otevírací hodiny NãPLAVKA café & music bar, Hradec Králové. Telefon: 608 979.

Vstupenky na akce, které se konají v místě NáPLAVKA café & music bar, Hradec Králové. Nakup levně, pohodlně a bez skrytých poplatků To je Bistro., Hradec Králové: Přečtěte si 10 objektivních recenzí zařízení To je Bistro., které bylo na webu Tripadvisor ohodnocené známkou 5 z 5 a zaujímá 20 pozicí z 134 restaurací v Hradci Králové NãPLAVKA café & music bar, Hradec Králové: Přečtěte si 14 objektivních recenzí zařízení NãPLAVKA café & music bar, které bylo na webu Tripadvisor ohodnocené známkou 4 z 5 a zaujímá 29 pozicí z 133 restaurací v Hradci Králové V Hradci Králové jdete na jistotu, protože s námi vybíráte z těch nejlepších restaurací. Hledáte indickou restauraci nebo pizzerii ? Víme, kde na vás čekají ty nejlepší speciality z vámi vybrané kuchyně. Restaurace v Hradci Králové se těší na vaši návštěvu Parafrází na francouzský šanson v podání Anne Sylvestre Vzpomínáš tam u Seiny se můžeme lehce přenést do Hradce Králové a podívat se na blížící se letní měsíce. Málokdo by v sobě neobjevil obdiv k francouzské kultuře, vínu, hudbě a samozřejmě Paříži

Skvělá jídla každý den - Nãplavka Bistro

NãPLAVKA bistro, Hradec Králové NáPLAVKA Bistro je nevšedního místa, kde se nejen dobře najíte, ale také si o jídle popovídáte. Oslovte naše kuchaře, kteří připravují jídlo přímo před Vámi v originální otevřené kuchyni Bistro Ramen (Ramen Teh), Eric Khoo, J-SGP 2018, japonsky, anglicky, mandarínsky, kantonsky / české titulky, 89 min přírodní Orlice park, Hradec Králové Hradecké sportovní hry 2020 více 8.8.2020 : hradecká náplavka, Smetanovo nábřeží, centrum města, Hradec Králové (Sport) Kategorie kulturních akcí. Kino.

NáPLAVKA HK s.r.o., náměstí 5. května, Hradec Králové, výpis z obchodního rejstříku - adresa sídla firmy, majitelé, vedení firmy, založení a vznik. Levné Restaurace v Hradec Králové. menu, fotky, hodnocení a recenze Levné Restaurace v Hradec Králové Bistro. Zářivá Perla Aupark - Aupark, Puškinova 1215/11, Hradec Králové, Hradec Králové . Typy kuchyně: Asijská. Cena pro dva: 350 Kč Náplavka Hradec Králové.

Náplavka café & music bar, Hradec Králové Restu

Hradec Králové /ROZHOVOR/ - Již po šestnácté se Hradec zaposlouchá do tónů world music. Právě v pátek totiž začíná již šestnáctý ročník kultovního festivalu Na jednom břehu. Delikatesy představí nově otevřené Bistro klubu Náplavka, organizátoři Chilli festivalu, specializovaná vinotéka, pivovar, čajovna a. NãPLAVKA café & music bar - náměstí 5.května 835, 50002 Hradec Králové - Rated 4.8 based on 285 Reviews Sedím v Kraft u skvělého batche (ani nevim, co..

Na Firmy.cz najdete 15 firem v kategorii Čínské restaurace v Hradci Králové a okolí. Vybrat si můžete z firem v okolí, třeba Restaurant Golden Wok, Sakura s restaurant, Čínské speciality,. Centrum uměleckých aktivit Impuls Hradec Králové organizuje dvoudenní výtvarný festival Dny otevřených ateliérů - (DOA). Každoročně se koná v druhé polovině června. Výzvu loni vyslyšelo více jak 40 výtvarníků a institucí nejrůznějších oborů a zaměření Best Dining in Hradec Kralove, Hradec Kralove Region: See 2,509 Tripadvisor traveler reviews of 135 Hradec Kralove restaurants and search by cuisine, price, location, and more. To je Bistro. 10 reviews Closed Now Great place in Hradec Králové. Náplavka. Popis. Nový café & music bar v Hradci Králové, jehož cílem je znovu probudit zapomenuté Genius Loci Hradecké náplavky jako místa kultury, umění, společenské zábavy. Náměstí 5. května 835, Hradec Králové. ZAPIŠ TÝM KE HŘE

Video: NáPLAVKA Bistro-cafe & music bar Delivery in Hradec

GALERIE MODERNÍHO UMĚNÍ — Hradec Králové | OtherWise

NaPLAVKA cafe & music bar, Hradec Kralove: See 14 unbiased reviews of NaPLAVKA cafe & music bar, rated 4 of 5 on Tripadvisor and ranked #29 of 134 restaurants in Hradec Kralove Hlad přichází často nečekaně. Proto je skvělé mít přehled o oblíbených bistrech v okolí. Najděte si to svoje, kde vám připraví rychlé jídlo, jako jsou křupavé hranolky, domácí polévka nebo čerstvý salát. Ať už vsadíte na fast food nebo zdravou svačinu, vychutnejte si každičké sousto Náplavka podle ní dosud ožívala jen několikrát ročně při konání různých akcí, jako je například Nábřeží paromilů nebo Den Labe. Právě tyto akce se v Hradci uskuteční i letos. Stavební firma v době jejich konání upraví odpovídajícím způsobem své práce a vyklidí staveniště. 5.12.2020 Hradec Králové.

NáPLAVKA café & music bar & bistro v Hradci Králové, obědy

Bistro / zveřejněno 30. 10. Decathlon Hradecké sportovní hry, NáPLAVKA na Hawaii, Open Air Program nebo Jazzová pouť. PARTNEREM PROJEKTU JE MĚSTO HRADEC KRÁLOVÉ. Děkujeme! #naplavkahK #plasticfree #naplavka ##vratnekelimky #hradeckralove Náměstí 5. května 835 Hradec Králové 500 02. Pořadatel akce. Sport and Culture Entertainment z.s. Selicharova 1421 500 02 Hradec Králové. IČO: 0502021 Prostor Smetanova nábřeží před cafe & music clubem NãPLAVKA se změní ve velkou párty, kde budou na návštěvníky čekat desítky gastronadšenců se svými stánky a bohatý doprovodný program jak pro děti, tak dospělé Otevřeno 10:00 - 16:00 osobní odběr 11:00 - 14:00 objednávky přes web www. podterasami. cz nebo na 495 512 806 telefonu rozvoz zdarma, obaly zdarm Nevíte kam na oběd? Aktuální polední menu, kontaktní údaje a otevírací doba. Meníčka.cz - nejlepší meníčka v Hradci Králové

NãPLAVKA café & music bar - Hlavní stránka Faceboo

NãPLAVKA café & music bar - Home Faceboo

Pět let se scházíme a vaříme si na vybrané téma. A nejde u toho jenom o jídlo. Skvělý je na tom celej ten proces - vymyslet si, co kdo bude vařit tak aby to mělo hlavu a patu nějakýho menu, který se váže k sezónně nebo místu, kde se potkáme To je Bistro Pospíšilova 299, Hradec Králové tojebistro.cz Stylová restaurace s kavárnou nabízí výborné brunche, obědy a večeře. NáPLAVKA café & music bar náměstí 5. května 835, Hradec Králové naplavkahk.cz Stylová kavárna a multikulturní prostor na nábřeží Labe To je Bistro. [That's the Bistro]. Pospíšilova 299, Hradec Králové tojebistro.cz A stylish restaurant and café, offering super brunches, lunches and dinners. NáPLAVKA café & music bar náměstí 5. května 835, Hradec Králové naplavkahk.cz A stylish café and multicultural space on the Elbe waterfront

To je Bistro - Denní bistro s kavárno

BLEND 42 VODKA Parkour Cup Hradec Králové v HRADEC KRÁLOVÉ, Náplavka Labe, Hradec Králové, Sobota, 12. Srpen 2017 - Společně vyrážíme rozjet živelnou akci do dalšího města. Tentokrát nás potkáš v H.. Denně aktualizovaný katalog tipů na výlet v ČR. Inspirace na víkend nebo dovolenou. Nabídka aktivit turistických regionů a oblastí, zábava, sport, památky, fotogalerie, kalendář akci, mapy. Projekt České centrály cestovního ruchu - CzechTourism Hradec Králové. VOŠZ a SZŠ Hradec Králové EMP SK/CZ, Eggsit Cafe, Lucie vína upije, Náplavka, Fitness Violeta Hradec Králové, Slezská plovárna, mamakiddies.cz, Laura Clery, Svatby od srdce Online psí škola - Šťastný pes, BISTRO u dvou přátel,.

Jedná se například o Bistro u dvou přátel, kde občerstvením pro dodání potřebné energie a předáním tiskových materiálů o městě bylo putování zahájeno, Bílá věž, Dům U Špuláků, Galerie moderního umění, Terasy Karla Otčenáška, lávka před řeku Orlici u pevnostního koridoru, Gymnázium J. K. Tyla, náplavka a. Akce proběhla ve spolupráci Eurocentra Hradec Králové a Královéhradeckého kraje. Pivovarské nám. 1245, 500 03 Hradec Králové T: +420 495 817 111 posta@kr-kralovehradecky.c 22. 11. 2017, Č. 39 / 2017, ZDARMA WWW.HRADECKRALOVE.ORG. V Hradci bude mistrovství světa • Hradec Králové bude v létě roku 2019 pořádat historicky první mistrovství světa karate v.

Restaurace, obědy, polední a denní menu v Hradci Králové

 1. Náplavka Hradec Králové pondělí 19:00 Zobrazit detail. Suzie's Steak House & Pub Brno Bistro Pochutnej si! Třinec lichá středa 19:30 Hradec Králové Lichý Pátek 19:00 Zobrazit detail. U Školky Havířov pátek 19:00.
 2. Vydává statutární město Hradec Králové, Československé armády 408, 502 00 Hradec Králové, IČ 00268810, nákla− dem 45 400 výtisků z Evidenční číslo MK ČR E 13867 z Redakce.
 3. Putování z Východu na Západ dentro Hradec Králové, Hradec Králové, Czech Republic, Sábado, 19. Agosto 2017 - POUTNÍ TRASY: Dlouhá trasa = 14 km (3 až 4 hodiny chůze) - Start před restaurací Náplavk..
 4. Plzeň, která leží na soutoku čtyř řek, se zřejmě dočká náplavky na levém břehu Radbuzy podél Anglického nábřeží. Plán na vybudování náplavky, která by sloužila k rekreaci nebo pořádání kulturních akcí, vytáhli politici před posledními komunálními volbami

NãPLAVKA café & music bar (Hradec Králové) • Firmy

NáPLAVKA café & music bar - vstupenky smsticke

Voila, představujeme Nenápadné bistro na Sokolovské ulici. Zajímavý interiér kombinuje dřevo a kámen. Místa na sezení moc nemají, v dnešní době je však business rychlý - pozdravit se s klientem, dořešit detaily smlouvy či představení nabídky - vše se zvládá do 20 minut, o to líp, když se sejdete u dobrého kafe Fruitisimo je nejovocnější bar ve tvém okolí. Najdeš ho na více než 40 místech v České republice, na Slovensku v Maďarsku, a jeho síť se každým dnem rozrůstá. Přes svůj italsky znějící název, kterým demonstrujeme naši vášeň pro ovoce, je Fruitisimo česká firma Hradec Králové, Kraj: Královéhradecký kraj. více informací > Od 10.11.2020 16:50 do 18:55 v ulici Gebauerova v obci Hradec Králové.

To je Bistro., Hradec Králové - recenze restaurace ..

Anno di laurea/diploma: 2016 · Anglický jazyk · Hradec Králové. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové Farmářské tržiště Náplavka, Bistro U Stapu, Dětský bavič Luboš Votroubek, Podnikatelské odbory, Fotosoutěž 2020, Zámecký resort Dětenice,. Promoción de 2016 · Anglický jazyk · Hradec Králové. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové Farmářské tržiště Náplavka, Bistro U Stapu, Dětský bavič Luboš Votroubek, Podnikatelské odbory, Fotosoutěž 2020, Zámecký resort Dětenice,. Abschlussjahrgang 2016 · Anglický jazyk · Hradec Králové. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové Farmářské tržiště Náplavka, Bistro U Stapu, Dětský bavič Luboš Votroubek, Podnikatelské odbory, Fotosoutěž 2020, Zámecký resort Dětenice,.

NãPLAVKA café & music bar, Hradec Králové - recenze

HRADEC KRÁLOVÉ - Královéhradecký kraj před svým sídlem na Pivovarském náměstí v Hradci Králové vyvěsil historickou vlajku Běloruska na podporu tamních občanů, kteří veřejně nesouhlasí s výsledkem prezidentských voleb. Stalo se tak symbolicky v den 82. výročí Mnichovské dohody AC klub, Hradec Králové - 30 není 130 aneb Bráníkovy kulatý narozky. 25.9. legendární koncert v legendární hospodě Na Slamníku, Praha (+ legendární Jiří Hvězdoň) 25.9. Strahov Open Air, Praha - místo Vaška koncert zvládla nafukovací panna, což dokazuje video trip po stagi 21.9 Genius Loci na NãPLAVCE v Hradci ožívá. Univerzitní malebné město Hradec Králové konečně hlásí kavárenský comeback. Ještě před 10 lety jste se zde po přednášce mohli tak svalit do klasické pivnice a do noci nevylézt, ale poslední roky už nabízí studentům i místním více možností, jak se gastronomicky i kulturně vyžít Naimportujte si všechny události do svého kalendáře. Navíc každá nová akce, kterou přidáme se vám automaticky zapíše do vašeho kalendáře. Tady je návod

Restaurace Hradec Králové Restu

Královéhradecká nábřeží: Hradec Králov

so 15:00 · Stárkov, Hradec Králové Region . Tipy akce události 21.9.-24.9. Vinobraní - Hartenberg so 17:00 · Hrad Hartenberg, Josefov, Karlovy Vary Region. Párty pro Toničku Best of Pouliční divadlo Viktora Braunreitra so 17:00 · hrad-Loket, Karlovy Vary Region. Naše náplavka ne 13:00 · Hořejší nábřeží, Praha - Smícho Hrnečku, vař! Praha 7 - Holešovice, Janovského 919/36 Restaurace, Hospůdka, Pivnice. Nekuřácká restaurace s širokou nabídkou specialit české a mezinárodní kuchyně a s rotující nabídkou 6 čepovaných českých piv dle aktuální nabídky

Máte-li zájem o přidání ubytování na mapu Soucitně, vyplňte prosím tento formulář. Jelikož podniků k přidání je mnoho, je možné, že se objeví na mapě až po delší době - děkujeme za trpělivost. Chcete-li být informováni o přidání, napište to do poznámky spolu s Vaším emailem Bistro · Žabovřesky · Non ci sono consigli né recensioni. Náplavka (Rašínovo nábřeží), Praga, Hlavní město Praha Odpočívadlo na 3. km dálnice D11 (D11, směr Hradec Králové), Praga, Hlavní město Praha. Ristorante fast food · Horní Počernice · 27 consigli e recensioni Bike Jesus. Prague (Google Maps)ostrov štvanice 1125 / Tel.: 722 937 765 / www fb VÍCE INFORMACÍ. multifunkční prostor bar, cyklistické studio, bistro, stage, galerie, tělocvična a letní zahrada pořád v pohybu, fascinováni ulicemi magického světa, od kterého se nemůžeme odtrhnout posouváme městskou existenci směrem k dobrodružstv 29.8.2020 od 10.00 hod., nám. Osvoboditelů, Hradec Králové. Oficiální web akce. Pivní slavnosti Kamínka. Na pořádný hudební nášup se můžete těšit na již 25. ročníku pivních Slavností Kamínka. Tradiční dvoudenní hudební festival v krásném přírodním prostředí rekreačního areálu Kamínka na Kroměřížsku Vyberte si z 4565 hospod, restaurací, barů a pizzerií, které točí pivo Plzeňský Prazdroj na portále České hospůdky.cz | České hospůdky.c

Muzeum východních Čech v Hradci Králové Cities - Browse Reviews - Site Settings Place #18334231 RAM - 2.07 MB / Time - 29 ms. / CL - 41,853 / 20:6-8:1 hradec králové od 13:00 kino 10 d i va d l0 14 r e s ta u r a c e & b a r y 26 kluby & hudba 34 @hk 51 sport 65 lifest yle & fun 70 chinaski 720 ğ./860,&+$/+5ĭ=$ wohnout, vypsanÁ fixa, sto zvÍėat mandrage, xindl x, udg, inekafe a mnoho dalších... 3ė('3rodej zahÁjen Einkaufen und Shopping in Prag: Tipps, Infos, Preise und Öffnungszeiten. Von gut und günstig bis originell und luxuriös - Kleidung, Klamotten, Kaufhäuser, Souvenirs, Shopping-Center, Einkaufsmeilen Hradec Králové láká na netradiční zážitky Město na soutoku Labe a Orlice, centrum duchovního života, k... Srpnové akce na hradech a zámcích v Libereckém kraj Prag - Das Radost FX ist seit Anfang der 90er Jahre der Party-Magnet im Stadtteil Vinohrady, nicht weit vom Wenzelsplatz entfernt.Der Name des Clubs ist dabei Programm: Radost bedeutet so viel wie Freude, Vergnügen

st 08-03-2006 - Hradec Králové, Centrum mladých st 01-03-2006 - Brno, Divadlo v 7 a půl pá 17-02-2006 - Polevsko u Nového Boru, Restaurac Deutschsprachige Nachrichten aus der Rubrik Einkaufen im Überblick. Aktuelle Reisenachrichten, Infos und Tipps aus Prag und Tschechien 12.10.2019 - AC Klub, Zámostí 684/1, Hradec Králové 21.09.2019 - Posvícení, Vrané nad Vltavou 07.09.2019 - Černokostelecký pivovár, Českobrodská 17, Kostelec nad Černými lesy 11.07.2019 - Restaurace Na Hrádku, Šlikova 402/15, Praha

Náplavka 65m. Vibrostation Hradec Králov Agora Salát Bistro 119m. Kotěra 119m. Hotel Okresní dům 119m. Thx 1k 120m. Cukrárna ZMRZLINKA 121m. Hotel Okresni Dum 122m. Fortys pizza Hradec Králové 123m. Forty's Pizza HK 123m. Komerční Banka 124m. Náměstí Osvoboditelů 124m. Hotels near Adventní trhy Hradec Králové 1 Hradec Králové. Jičín. Zavedené bistro, UP 61,5 m2, Opletalova ul. Opletalova, Nové Město, Praha 1 Náplavka! MHD Palackého nám.! Trojická, Nové Město, Praha 2. 3+kk, cihlová budova, 72 m² . 19 499 CZK (za měsíc) + poplatky za služby 650 Kč / os. + převod el. a plynu na nájemce. Aktuální informace a doporučení ke koronaviru. Mimořádná opatření platná pro hl. m. Prahu. Přehled opatření Ministerstva zdravotnictví ČR, nařízení Hygienické stanice hl. m. Prahy a další dokumenty Univerzita Hradec Králové. Bike Bistro U Všech anděl Poradna Péče o tělo Hejnice, Rodinná farma Lukava, Farmářské tržiště Náplavka, Centrum pro dítě a rodinu Valika, V jedné lavici/ Together in one classroom, Nadační fond Avast, Amina ops,.

 • Turbokotle zákaz.
 • Kyslík sloučeniny.
 • Zablokovana pater dychani.
 • Mapy geology.
 • Film legends museum praha recenze.
 • Brahmanský skot.
 • Astratex výprodej.
 • Sweet dreams akordy.
 • Škoda rapid spaceback rozměry.
 • Hustota smetany.
 • Prefa oslavany volna mista.
 • Prací prášek pro novorozence.
 • Nintendo switch bazar hry.
 • Herci z brna.
 • Pečená krůtí stehna se zelím.
 • Ekumenický překlad bible online.
 • Kdo je snoke ze star wars.
 • Čínské nudle wikipedie.
 • Školka na dolech jihlava.
 • Funkita dvoudílné plavky.
 • James may: the reassembler.
 • Jak poznam ze miminko dost pije.
 • Capáčky jakou velikost.
 • Příměstský tábor ostrava hrabůvka.
 • Výměna skla v oknech.
 • Posuvné dveře do vestavěné skříně.
 • Jak poznat angínu.
 • Příběhy holocaustu.
 • Originální fotky na instagram.
 • Bazénová chemie pro děti.
 • Chicago bulls dres 23.
 • Asistenční pes.
 • Lodička ačr.
 • Felis catus.
 • Janis joplin turtle blues.
 • Diabetická ketoacidóza guidelines.
 • Holandska omacka v mixeru.
 • Bolest břicha rakovina.
 • Vypracované otázky z biofyziky 1 lf.
 • Tomahawk paintball.
 • Silové zvíře býk.