Home

Radim šimek zranění

Radim Šimek o návratu do NHL po těžkém zranění - iDNES

Když si v březnu při hrůzném momentu přetrhl křížový a postranní vaz v koleni, slyšel od kondičního trenéra: Tohle zranění ukončí kariéru sedmi z deseti hokejistů. Radim Šimek, obránce San Jose, se však mizernými vyhlídkami odradit nenechal Hokejový obránce Radim Šimek ze San Jose má v koleně přetržené vazy a po operaci pro něj premiérová sezona v NHL pravděpodobně skončila. Zranění utrpěl v úterním zápase proti Winnipegu, když mu po souboji u mantinelu na pravou nohu spadl Andrew Copp Nebyl to hezký pohled. Po souboji s protihráčem se skácel k zemi a ihned se chytl za postižené místo. Český obránce Radim Šimek byl ve velkých bolestech a do dalších minut utkání NHL mezi San Jose Sharks a Winnipegem Jets už nenastoupil. Podle informací zámořského reportéra Kevina Kurze ale pilíř defenzivních řad Žraloků odcházel po utkání ze šatny bez berlí

Radim Šimek je zpět v NHL a hned mu to střílí! San Jose/Liberec — Osm dlouhých měsíců strávil Radim Šimek na rehabilitaci po zranění, které si přivodil minulý ročník v březnu. Během své pouti v zámoří musel bývalý liberecký obránce již dříve ukázat mnoho trpělivost Radim Šimek prožil tvrdé začátky na farmě, po průniku mezi elitu ho zabrzdilo vážné zranění kolena. Ale odchovanec hokeje v Benátkách nad Jizerou veškeré překážky překonal a teď sklidil velkou odměnu. Jak informuje iSport.cz, bývalý zadák Liberce má v kapse novou smlouvu se San Jose

Šimek musí na operaci s kolenem! Sezona pro něj

1. Šimek se po zranění kolena rozehraje na farmě San Jose v AHL. Před 11 měsíci. Český hokejový obránce Radim Šimek z celku San Jose Sharks se po doléčení zraněného kolena rozehraje na farmě v týmu San Jose Barracuda v nižší AHL. Sedmadvacetiletý rodák z Mladé Boleslavi byl mimo hru od 12. března, kdy si v duelu ve.
  2. imálně o dalších devět. Obránce Radim Šimek ze San Jose prožívá zvláštní období, během nějž přichází o své nejlepší roky v NHL
  3. Radim Šimek; Radim Šimek . 08.04. 20:35 Obránce Šimek má místo hokejky v ruce prut. A jako ostatní čeká Děsivé zranění českého beka! Z ledu mu pomáhal i Hertl. Redakce TN. 10.02. 08:23 Sharks vymazali McDavida, Hertl byl třetí hvězdou zápasu. Redakce TN. 22.01
  4. Český hokejový obránce Radim Šimek podepsal v NHL novou čtyřletou smlouvu se San Jose. Sharks o prodloužení spolupráce informovali na svém webu. Hokejový obránce Radim Šimek ze San Jose má v koleně přetržené vazy a po operaci pro něj premiérová sezona v NHL pravděpodobně.

Přetržené vazy. Šimkovi nejspíš po operaci kolena skončila ..

2019 5:53 Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Ošklivé zranění poslalo Radima Šimka do kabin Obránce San Jose Radim Šimek opouštěl úterní zápas proti Winnipegu už v první třetině, když si při souboji u mantinelu bolestivě přisedl pravou nohu Poctivě dřel a čekal na životní šanci. Když Radim Šimek po dvou měsících konečně získal místo v sestavě San Jose, neužil si slavné NHL ani do konce základní části. Bývalý obránce Liberce se v duelu proti Winnipegu vážně zranil, po střetu s útočníkem Coppem měl přetržený křížový i postranní vaz v pravém koleně, k tomu také poškozený meniskus Hokejový obránce Radim Šimek ze San Jose má v koleně přetržené vazy a po operaci pro něj premiérová sezona v... Play off hokejového Liberce: čtyři medaile, dvě finále i titul. 13.3.2019 13:39 Trápí ho zranění, přesto kdykoli nastoupí, tak patří k nejlepším hráčům San Jose..

Bystrý fanoušek se při pohledu na sestavy Liberce a Zlína v nedělních extraligových zápasech minimálně zarazil. Obhájce titulu nasadil do boje proti Spartě obránce Radima Šimka s útočníkem Michalem Bulířem, zatímco za ševce nastoupil Petr Holík. Na tom by nebylo nic zvláštního, ale jsou to tři ze čtyř hráčů, které kluby ještě v neděli v poledne omluvili z. Odchovanec benáteckého hokeje Radim Šimek prodloužil smlouvu ve slavné kanadsko-americké NHL. Ta je ale od 12. dubna přerušená, a tak je sedmadvacetiletý obránce v Čechách. Domů se ale vrátil s novou smlouvou. Jeho tým San José Sharks s ním totiž prodloužil o čtyři roky Radim Šimek - informace a zajímavosti o českém hokejovém obránci. Staňte se pilotem z Hvězdných válek! Recenze Star Wars: Squadrons 25 nejvíce sexy fotek Boratovy dcery: Podívejte se, jaká je Maria.. Český obránce Radim Šimek je po operaci kolena a datum jeho návratu k hokeji je zatím nejasné. Uvedl to generální manažer San Jose Sharks Doug Wilson

Vždycky si musel všechno vybojovat. Extraligu, reprezentaci i NHL. Radim Šimek prožil tvrdé začátky na farmě, po průniku mezi elitu ho zabrzdilo vážné zranění kolena. Ale odchovanec hokeje v Benátkách nad Jizerou veškeré překážky překonal a teď sklidil velkou odměnu. Jak informuje iSport.cz, bývalý zadák Liberce má v kapse novou smlouvu se San Jose Dalším z řady nešťastníků byl český hokejový reprezentant Radim Šimek, který prodělal poranění předního zkříženého vazu, postranního vazu a menisku, takzvanou Nešťastnou triádu. Ke zranění došlo během zápasu NHL, při kterém mu protihráč naletěl ze strany do kolene a prolomil jej Radimovi dovnitř

Děsivé zranění českého beka! Z ledu mu pomáhal i Hertl

Po druhé třetině musel nuceně z duelu odstoupit a během pondělí jej čeká vyšetření, které ukáže, nakolik je zranění vážné. Na konci první třetiny jsem dostal ránu do ramene. Nevím, jestli je to svalové nebo se mi něco zablokovalo. Doufám, že to bude dobré a budu moct brzy nastupovat za Liberec, zakončil Šimek Je to nepříjemné zranění, doplnil Jandač. Oproti původní nominaci vypadli z kádru ze zdravotních důvodů již dříve obránci Vladimír Roth z Třince, Radim Šimek s útočníkem Michalem Bulířem z Liberce, Tomáš Hyka s Radanem Lencem z Mladé Boleslavi a Petr Holík ze Zlína Šimek si do zranění nevedl vůbec zle. V letošním ročníku odehrál Šimek jednačtyřicet utkání a nevedl si vůbec zle. Posbíral devět kanadských bodů za jednu branku a osm asistencí, připsal si ale taktéž sedm plusových bodů ve statistice +/- Radim Šimek během přípravy v dresu San Jose Sharks | Foto: AP/Ross D. Franklin | Zdroj: ČTK . V přípravě na sezonu NHL nastoupil Radim Šimek za San Jose ke čtyřem zápasům. Zaznamenal jednu asistenci. Na místo v týmu Sharks to nestačilo. V české extralize přitom odehrál 211 utkání, ve kterých zaznamenal 37 gólů

Liberec - /ROZHOVOR/ Liberecký bek Radim Šimek byl po sezóně na roztrhání, kroužilo kolem něj hned několik týmů NHL. Nakonec závod o smlouvu vyhráli Žraloci ze San Jose. Vyhráno ale nadějný bek ještě rozhodně nemá, své místo si bude kvůli dvoucestné smlouvě vybojovat Radim Šimek se dočkal! Šestadvacetiletý obránce nastoupil v noci na dnešek prvně do soutěžního zápasu NHL. Stal se tak vůbec prvním benáteckým odchovancem, který si zahrál nejslavnější hokejovou ligu světa. Hlavní trenér Peter DeBoer mu dal důvěru namísto Joakima Ryana Obránce Radim Šimek ze San Jose prožívá zvláštní období, během nějž přichází o své nejlepší roky v NHL. Kvůli vážnému zranění kolene loni vynechal osm měsíců hokeje, letos ho koronavir připravil minimálně o dalších devět

Bílí Tygři Liberec » Radim Šimek je zpět v NHL a hned mu

Český obránce ve službách San Jose Radim Šimek bude mít na pondělní duel s New Jersey mimořádné vzpomínky.. Šestadvacetiletý rodák z Mladé Boleslavi si připsal svůj první gól v NHL, když se v 28. minutě napřáhl ke střele od modré čáry a přes změť hráčů prostřelil gólmana Keitha Kinkaida.Pro Sharks se jednalo o vítěznou branku Zatímco většina ostatních hokejistů NHL se chystá na letní start play off, Radim Šimek bude mít nucenou pauzu delší. Žraloci ze San Jose se vyřazovacích bojů nezúčastní a myslí na další ročník. Český obránce nelení, pilně dře, aby byl v co nejlepší formě - byť příští základní část NHL vypukne patrně až v zimě Liberec - Kometa Brno: Šimek si po střetu se Zaťovičem přivodil zranění. Vložte si toto video do své stránky. 400p Radim Šimek si odbyl vítězný debut v NHL. Jeho San Jose vyhrálo 3:1 na ledě Montrealu a ukončilo sérii čtyř porážek. Extraligový šampion z roku 2016 Šimek v předchozích 27 zápasech plnil roli náhradníka a při premiéře v zámořské soutěži strávil na ledě 13 minut a 19 sekund. Sice nebodoval, ale byl u třetí branky Sharks, takže si připsal kladný bod do.

Témata článku: Hokej, Česká hokejová extraliga, Roman Will, Dominik Kubalík, Radim Šimek, Petr Vrána, Lukáš Pech Přidat příspěvek Nejnovější komentáře. Určitě si přečtěte. Loni hráli v NHL, teď jsou v extralize. Podívejte se, která esa se vrátila dom V nočních zápasech NHL se gólově prosadili Radim Šimek a David Kämpf, David Pastrňák si připsal jen asistenci

Zraněný Jan Ordoš a Radim Šimek z Liberce

NHL vyděsilo krvavé zranění Boychuka, Pastrňákův gólový náskok se tenčí V nočních zápasech NHL se gólově prosadili Radim Šimek a David Kämpf, David Pastrňák si připsal jen asistenci. Pastrňák utíká střeleckým pronásledovatelům o dva góly, Francouz opět kraloval. Jiří Dopita (* 2. prosince 1968 Šumperk) je český hokejový trenér a bývalý útočník, reprezentant, olympijský vítěz z Nagana a trojnásobný mistr světa.Byl majitelem klubu HC Olomouc, kde po ukončení aktivní kariéry působil i v roli asistenta trenéra.V letech 2016-2020 trénoval klub VHK ROBE Vsetí Radim ŠIMEK (23). Obránce s útočnými choutkami zaujal i reprezentační trenéry. Z libereckých beků nejlepší v kanadském bodování. Tomáš MOJŽÍŠ (33). Do týmu naskočil v průběhu sezony a hned se stal osobností. Není divu, je mj. mistrem světa z roku 2010 New York - Tomáš Hertl pomohl v NHL gólem a dvěma přihrávkami k výhře San Jose 6:5 nad Minnesotou a byl zvolen druhou hvězdou zápasu. Úspěch Sharks podpořil premiérovou trefou v ročníku Radim Šimek. David Kämpf přispěl třetím gólem sezony k vítězství Chicaga 5:2 nad Vancouverem. Filip Chytil dal vítěznou branku New York Rangers, kteří slavili po výsledku 4:2 na.

NHL Špatná zpráva! Šimek má přetržené vazy, sezona pro

Český hokejový obránce Radim Šimek podepsal v NHL novou čtyřletou smlouvu se San Jose. Sharks o prodloužení spolupráce informovali na svém webu. Nezveřejnili finanční podmínky kontraktu, Šimek by se měl ale podle informací serveru capfriendly.com vydělat celkem devět milionů dolarů (přes 200 milionů korun) Jiří Sekáč utrpěl na dnešním tréninku hokejové reprezentace zranění v obličeji, na turnaji Channel One Cup v Helsinkách a Moskvě by ale měl startovat. Útočník Kazaně po zásahu pukem odjel do nemocnice s tržnou ránou a vyraženými zuby. Ve středu by však měl opět trénovat s týmem a odpoledne nebude chybět ve výpravě do finské metropole

25. října 2008 odchytal 15 minut zápasu proti Florida Panthers, z důvodu zranění Bena Bishopa ve třetí třetině, Bishop do svého zranění udržel čisté konto a to se povedlo i Schwarzovi, Blues nakonec vyhrálo 4-0. V letech 2006-2009 odchytal šest utkání v NHL za St. Louis Blues Radim Šimek má nejlepší přenos z posilovny na led, využívá síly, stability a výbušnosti nejlépe. Výrazně také změnil stravu. Je schopný během sezony udržet 5-6 opakování na sumo mrtvý tah se 150 kg, což není pouze o svalech, ale o celé nervové soustavě

Odměna za poctivost a dřinu

1. ulý rok opouštěl Bílé Tygry Liberec, chtěla ho téměř celá KHL a na jeho výkonech vyloženě stála i obrana hokejové reprezentace. Šimek tehdy volil srdcem, velké ruské peníze odmítl kvůli snu zahrát si NHL. Pokud se mu budou vyhýbat zranění, v zápasech.
  2. ik Simon (PIT) 0+0, 0 střel, čas na ledě 7:17. *Útočník Pittsburghu zápas nedohrál, ve třetí třetině utrpěl v souboji s Šimkem zranění v oblasti ramene
  3. ace českých hokejistů na mistrovství světa v Paříži a Kolíně nad Rýnem. V sedmadvacetičlenném kádru kouče Josefa Jandače jej nahradil kanonýr Do
  4. aci. Dodatečně povolal Miroslava Formana ze Sparty, který bude pátým nováčkem v kádru
  5. Historie zranění. Od. Do. Nápověda: Jste na stránce profil hráče Radim Šimek, San Jose Sharks. Prohlédněte si statistiky (zápasy, góly, asistence, body / liga, národní tým) a historii přestupů. Sledujte na Livesportu profily hráčů (např. Radim Šimek), stránky týmů (např. stránka týmu San Jose Sharks) a stránky.
  6. Radim Řezník se stal dalším reprezentantem do 21 let, který kvůli zranění opouští český výběr. Řezník z kádru vypadl kvůli problémům s třísly. 19.11.2008: Řezník je po operaci, vrátit by se mohl do tří měsíců: Ostravský fotbalista Radim Řezník se dnes podrobil operaci utrženého vazu v koleni

Je to možné, vydělá hodně peněz, tuší Šimek Kvůli vážnému zranění kolene loni vynechal osm měsíců hokeje, letos ho koronavir připravil minimálně o dalších devět. Obránce Radim Šimek ze San Jose prožívá.. Přímý přenos utkání hokejové Tipsport extraligy Ondřej Zamazal a David Pospíšil. Buly hokej živě uvádějí Robert Záruba a Martin Hostá Proto jsme do vyhledávání přidali i filtr Zvířata, který zobrazí právě pouze tato auta, říká Radim Šimek, specialista zákaznické podpory společnosti HoppyGo, která je největší českou platformou pro sdílení automobilů mezi uživateli I přes riziko zranění se ale nakonec rozhodl přijet - touha hrát hokej za Česko zvítězila. NHL), Jakub Krejčík (Kometa Brno), Jan Rutta (Chomutov), Radim Šimek (Liberec), Jakub Jeřábek (Podolsk, KHL), Jan Kolář (Chabarovsk, KHL), Tomáš Kundrátek (Slovan Bratislava, KHL), Libor Šulák (Znojmo, EBEL)

Radim Šimek - Seznam

Už jsem nemohl ani koukat, měl jsem šedo před očima, přiznal obránce Radim Šimek.Byl to kolotoč, přikývl gólman Dominik Furch, jeden z hrdinů okamžiku. Jenže to byla jedna z mála chvil, kdy Češi nestačili. Jinak hráli fantasticky, navíc za sebou měli zeď jménem Furch Československá stopa v utkání Radim Šimek (SJS) 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:23. Tomáš Hertl (SJS) 0+0, 0 střel, čas na ledě 20:38. Lukáš Radil (SJS) 0+0, 0 střel, čas na ledě 8:53. Filip Hronek (DET) nenastoupil kvůli zranění Pavelka vloni, vinou zranění, odchytal pouze 1 mistrovské utkání, ke kterému nastoupil v barvách prvoligového týmu HC Baník Sokolov (3,16, 90%). Byl brankářem extraligové Plzně, v níž se ale v extralize nepředstavil New York - Obránce Filip Hronek neodvrátil v NHL šestým gólem sezony prohru Detroitu 3:5 s Pittsburghem. Pavel Francouz nahradil v závěru úvodní třetiny v brance Philippa Grubauera, chytil v Bostonu všech 16 střel a dovedl Colorado k výhře 4:1. Bostonský útočník David Pastrňák podruhé za sebou nebodoval. Petr Mrázek přispěl 22 zákroky k vítězství hokejistů Caroliny.

Šimek bude bojovat o NHL na farmě, do AHL zamířil i Langhamer Radim Šimek a Marek Langhamer byli den před startem nové sezony NHL odesláni na farmy do AHL. Arizona už o Doana nestála, a tak ukončil kariéru FK Baník Ratíškovice. sekretář oddílu: Jan Toman Sportovní 1310 Ratíškovice 69602 +420 737 712 304. fkbanik@post.c Tomáš Hertl vstřelil gól, zatímco Radim Šimek u jednoho asistoval. Největší hvězdou utkání se ale podle nás stal Timo Meier, který po návratu po zranění vstřelil gól a na dva přihrál. Tři kanadské body zaznamenal také Joe Thornton. Konečný výsledek tohoto klání. San Jose Sharks 5 Carolina Hurricanes 1 Po celé utkání jsme byli fotbalovějším a nebezpečnějším týmem, uvedl trenér Čáslavi Radim Truksa. V prvním poločase nám hosté vykopávali míč z brankové čáry. Bohužel přitom přišlo zranění hostujícího brankáře, který má možná zlomenou čelist, popisoval Truksa nepříjemný okamžik zápasu

Plzeňský záložník Jan Kopic v zápase 29. ligového kola se Zlínem pomohl favoritovi gólem a asistencí k domácímu vítězství 3:0. Třicetiletý reprezentant měl radost, že částečně napravil nepovedené vystoupení v nedělním šlágru na Slavii, po kterém ho kritizoval i trenér Viktorie Adrian Guľa Na to je nutné myslet už při výběru auta. Zákazníkům, kteří se chystají na cestu se čtyřnohým mazlíčkem a váhají, jaký typ auta zvolit, doporučujeme sáhnout po vozu typu kombi, kde se do zavazadlového prostoru bez problémů vejde i větší plemeno, radí Radim Šimek ze společnosti HoppyGo mshokej.wbs.cz - program a vše důležité o MS v hokeji 2019, MS v hokeji 2018, Euro hockey tour a ostatních reprezentačních hokejových akcíc

NHL | Šimek se vrátil do sestavy Sharks po těžkém zranění

Ve 36.minutě po kombinační akci uvolnil ideálně Radim Šimek v šestnáctce Jirku Beneše , který se nemýlil a srovnal na - 1:1 . V celém I.poločasu jsme měli více ze hry a soupeře jsme přehrávali . Další šance - Benešova tyčka , hlavička z 5m Janiaka skončila v náručí hostujícího brankáře Ať už je to Adam Gelo, Vojtěch Nečas, David Levý, Jan Šafář, Stanislav Kalousek, Šimon Kalousek, Jakub Fišer, Radim Šimek, Jan Netušil nebo Ondřej Hubálek či Vanesa Halbrštátová, která jako jedna z mála holek dokáže konkurovat stejně starým klukům, a v základní sestavě mistrovského týmu odehrála skvěle celý turnaj San Jose rychle vedlo, ale Washington ještě v úvodní třetině otočil na 3:1. »Prvních deset minut bylo dobrých. Nevím, co se pak s námi stalo. Možná jsme je dostatečně nedohrávali a nebránili těsně,« hledal vysvětlení obránce Sharks Radim Šimek V kabině zůstal Slicho, jehož nahradil po zranění vracející se Ondřej Šimek. Kdo zůstal na občerstvení o malou chvilku déle, mohl litovat. Hned ve 47. minutě totiž podržel míč Brich, poslal ho do strany na střídajícího Simona a ten narýsoval přesnou přihrávku zakončujícímu Michalu Rojšlovi - 2:0 V následné zkrácené početní výhodě domácí navýšili vedení, když Radim Šimek vymetl dělovkou z vrcholu levého kruhu vingl Janusovy branky. Hned v následující přesilovce už to bylo 3:0 poté, co Michal Bulíř z mezikruží překonal sparťanského gólmana pouhé čtyři vteřiny před návratem vyloučeného Vondrky na led

V dalších minutách se hra vyrovnala a Radim Šimek dvěma přesnými přihrávkami poslal do šancí Mojmíra Kahánka ( 31.minuta - 1:1 ) a Ondru Klimeše ( 34.minuta - 2:1) , kteří se nemýlili . Do této minuty odmával pomezní arbitr 12 ofsidů hostům a byla otázka času kdy to nezvládneme ( nemáme to natrénováno a je to o. Radim Šimek. ÚTOČNÍCI: Petr Holík Roman Horák Tomáš Hyka Lukáš Radil Tomáš Zohorna Michal Řepík Lukáš Kašpar Robin Hanzl Jakub Lev Michal Birner Roman Červenka 2017 - zranění: Matěj Machovský. V první půli 70. let vznikaly i filmy nejen stěží uvěřitelné, ale navíc také toporné - tento s vážnou tváří tvrdí, že zapřísáhlý komunista nezmění své smýšlení ani ve vězení. Tam se ocitl vlastní vinou, když podnapilý usedl za volant a zavinil těžk Zdeněk Šimek zastřelen jako partyzán ustupujícími jednotkami SS 13.V. 1945. Jindřich Schostal zemřel v KT Osvětim 18.V.1944. František Winkler člen odboje. vězněn v Šumperku, zemřel 5.I.1945 v KT Terezí

NHL v létě natrvalo? Je to možné, vydělá hodně peněz, tuší

Radim Šimek - NOVA Spor

Radim Šimek - Aktuálně

Radim Šimek se prvním gólem v NHL, který se nakonec ukázal

Šimek musel na operaci a pravděpodobně má po sezoně Týden

1. Lídr kandidátky hnutí ANO Bohumil Šimek bývalého prvního místopředsedu ČSSD porazil o pět procent. V rozhovoru pro deník Aktuálně.cz říká, že bude kraj řídit jako firmu. Lidé nechtějí mít za hejtmana člověka, který jedenáctkrát lže v přímém přenosu a v podstatě se nic neděje, říká o svém soupeři.
  2. Svůj dosud jediný třígólový večer prožil hokejový útočník Tomáš Hertl před více než pěti lety, kdy..
  3. utě utekl obraně Kuba Šimek, místo střely z pravé strany volil, jak už je. do malého vápna a Radim Pokorný, proti dorážce Smejkala neměl šenci. V rámci. objektivity hodnocení je třeba zdůraznit, že hosté v první půli nastřelili po rohu Tomáš se po doléčení dlouhodobého zranění, které si přinesl.
  4. Ing. Radim Fiala (poslanec Olomoucký tak státním zástupcem i soudními znalci, stěžuje si Juřenův advokát Petr Šimek. Auto pohybující se rychlostí 4 km/hod. nemohlo způsobit tak vážná smrtelná zranění, říká docent Karel Jelen. Posudek také vylučuje náraz do zad
  5. utě Miloslav Bednařík (35), který se na podzim trefil již podruhé. Do
Michal Řepík v ruském Čeljabinsku kvůli zranění skončil

1. aci na MS 2016 v Rusku. Na šampionát dnes sice odletí 27 hráčů, ale do kádru může trenér zapsat jen 25 borců. Vůjtek si tak nechává rezervu pro případné zranění ještě před začátkem MS. Brankáři: Matěj Machovský (Plzeň) Do
  2. 44 Radim Šimek 1992602214 24 Filip Pyrochta 1996210102 27 Michal Plutnar 19944101 -1 2 Radim Vrbata, Aleš Kotalík, Václav Nedorost a Jaroslav Modrý. Také díky nim po vyléčení zranění. Tento kryt je vystaven v hokejové Síni Slávy v Torontu
  3. Lukáš Hlávka, Karel Šimek, Radim Kotyza, Miloš Vera, Miroslav Padour, Petr Hudeček. Gratulujeme nejen vítězům a účastníkům finále, ale i všem, kdo mají vždy chuť si během léta čtyřhru zahrát a hlavně užít
  4. Po střídání kvůli zranění Mojmíra Cilečka v prvním poločase se na pravého beka stáhl levý záložník Radim Bednář a na levém halvu se pak střídali dva hráči, které jsme měli dnes na střídání, těmi byli Jan Florián a Šimon Lakom
  5. Drahonice, Lubenec /AKTUALIZOVÁNO/ - V autobusu v době nehody bylo přes čtyřicet cestujících. Na místě zasahovaly tři vrtulníky záchranné služby
  6. aci: na vině jsou rodinné důvody a zranění 7. listopadu 2011 Den před srazem v Praze hlásí hokejová reprezentace první změny v no
  7. SK Benátky Radim TRUKSA. Konečně jsme vyhráli venku. Věděli jsme, že nás nečeká jednoduché utkání, i když Nymburk je v tabulce dole. De facto v každém zápase doma ale musí bodovat. To se také potvrdilo v prvním poločase, kdy byli domácí nepříjemní. Opět jsme dostali první branku po jasné penaltě
MS v hokeji 2017: Chceme do Paříže, trenére! Kdo si veTrénink ČR: Sobotka v první lajně, zraněný Šimek nechybělhráčský kádr :: FK Baník Ratíškovice

Radim Pavlík, trenér: 1. Ano, i když ještě neskončila, již teď jsem spokojen, zejména s přístupem hráčů. 2. Dát šanci mladým a udržet si místo v horních patrech soutěže. Soupiska - brankáři: Švehlík Filip (1987), Štěnička Daniel (2000) Lomnice n. P. /FOTO/ - Od pátku do neděle byl lyžařský areál V Popelkách zaplněný k prasknutí, probíhaly zde totiž hned čtyři republikové klasifikační závody žactva ve skocích na lyžích a další dva v severské kombinaci. Ve své kategorii ročníku 98 a 99 excelentně kraloval domácí František Holík, který neprohrál ani v jednom ze závodů a navíc vždy. Autor: Radim Fiala 34 a 56 let utrpěly život ohrožující zranění. 25letý Iráčan pobodal náhodně vybranou kolemjdoucí 21letou ženu. V Berlíně 46letou ženu znásilnil na její zahradě 24letý Severoafričan narozený v Palestině ozbrojený nožem. V Lübecku 34letý Němec íránského původu Ali D. ozbrojený nožem.