Home

Insekticid mandelinka bramborová

Mandelinka bramborová patří ve světě ke škůdcům s nejvyšší pravděpodobností rozvoje rezistence vůči insekticidům. Také v ČR mandelinka selektuje postupně populace rezistentní vůči širokému spektru účinných látek přípravků. V roce 2017 byla prvním rokem za podpory MZe zahájena expertní činnost Plošný monitoring rezistence vybraných škůdců vůči. Mandelinka bramborová (Leptinotarsa decemlineata) patří mezi nejznámější a a výskyt v bramborových kulturách je místy hojný a způsobuje velké škody. Na první pohled ji snadno rozeznáte, jedná se totiž o 10 - 12 mm dlouhého brouka, který má vysoce klenuté krovky, které mají žluté zbarvení s deseti podélnými černými čarami SpinTor působí jako požerový a kontaktní insekticid. Vyznačuje se novým mechanismem působení. Doposud nebyla prokázána rezistence u hmyzích škůdců k přípravku SpinTor a ani křížová rezistence s jinými účinnými látkami. Brambory_Mandelinka bramborová Brambory_Mandelinka bramborová PORADNA PRO DŮM A ZAHRADU. Mandelinka bramborová přezimuje v půdě v hloubce do 50 cm jako dospělec. Úspěšnost přezimování záleží nejvíce na dostatku a kvalitě potravy v závěru vegetace, a také na průběhu zimy. Dospělci dobře přezimují v zimách chladnějších se stálým počasím. Při proměnlivém počasí a častém rozmrzání půdy.

Mandelinka bramborová (Leptinotarsa decemlineata) patří mezi mandelinkovité brouky. Byla k nám zavlečena v době druhé světové války z Ameriky a nyní páchá na bramborových polích asi největší škody, protože se její larvy i dospělci živý nadzemními částmi bramor a vysávají cévní systém Mandelinka bramborová (Leptinotarsa decemlineata), její larvy i dospělci živý nadzemními částmi bramor a vysávají cévní systém.Z přírodních přípravků proti tomuto nepříjemnému škůdci doporučujeme přípravek Neem Azal T/S.Je vyrobený z výtažku z plodů a listů tropického stromu Azadiracha indica.Zastavuje požerovou aktivitu škůdce Mandelinka bramborová si totiž dokáže rychle vypěstovat odolnost prakticky na jakoukoliv - tedy nejen chemickou - látku. V České republice se můžete setkat s více jak 25 dostupnými pesticidy na mandelinky. Včetně několika ekologických přípravků, jejichž látka je extrahována z přírodních zdrojů Mandelinka bramborová je původem ze Severní Ameriky. Předpokládá se, že se do oblastí Evropy a následně celého světa rozšířila prostřednictvím brambor, na kterých parazituje. Typická je svým vzhledem - bíložlutými a bílooranžovými pásy a 10 černými podélnými pásky přes své tělo. Dorůstá do velikosti 12.. je brouk z čeledi mandelinkovitých, který se živí spásáním bramborové natě. Z podlouhlých žlutooranžových vajíček, která mandelinky kladou ve shlucích po 30-35 kusech na rub listů (jedna samička může za svůj dvouletý mandelinka bramborová život naklást až 2400 vajíček), se po 4 až 15 dnech vylíhnou chrakteristické cihlově zbarvené larvy s černou hlavou.

Mandelinka bramborová Mandelinka bramborová - žír Přezimující brouci na jaře kladou typická žlutooranžová vajíčka do skupinek na spodní stranu listů. Z praxe za poslední roky vykazuje nejvyšší účinnost přírodní insekticid Spintor nebo přípravek PROTI MANDELINCE (Spintor) Imperialistický brouk, jak bývala za minulého režimu mandelinka bramborová označována, je schopen dokonale zkazit veškeré příjemné pocity, které můžeme při pěstování brambor mít. Prostě jednoho krásného dne přijde a následně již klade malá žlutá vajíčka na spodní stranu listů

Rostoucí rezistence mandelinky bramborové vůči

Video: Postřik na škůdce na bramborách : INPEST

PROTI mandelince (Spintor) - AgroBio OPAV

 1. FURY 10 EW postřikový insekticid, postřik proti škůdcům ve formě emulze typu olej - voda k ochraně rostlin proti hmyzu v zemědělství a lesnictví (škůdci jehličnanů) Brambor: mandelinka bramborová: 0,1 l/ha, letecká aplikace 0,1 l/40-150 l vody/ha, OL 14
 2. Mandelinka bramborová Popis: Přezimující brouci vylézají z půdy v druhé polovině května. Na spodní stranu listů kladou skupiny oranžovožlutých 1 mm velkých vajíček. Vylíhlé oranžovočervené larvy a dospělí brouci okusují listy a způsobují až holožíry
 3. Mandelinka bramborová (10x) Obaleč (9x) Molice skleníková (9x) Můra zelná (2x) Bělásek (3x) Lýkožrout smrkový (1x) Listopas čárkovaný (1x) Květopas (4x) Insekticid ve formě suspenzního koncentrátu pro ředění vodou, postřik na stromy k ochraně proti škůdcům jabloní, třešní, višní, slivoní, zeleniny, dále k.
 4. or. reg.: ÚKZÚZ Brokolice Můra zelná podle signalizace 3 0,4 l max. 2× Brokolice Housenky podle signalizace 3 0,3-0,4 l vyšší dávka při vyšší intenzitě výskytu, max. 2× Brokolice.

Mandelinka bramborová najdete a porovnáte na Srovnanicen.cz. Srovnejte ceny produktů internetových obchodů. Nově přehlednější a rychlejší Jedná se o insekticid na bázi syntetického pyretroidu ve formě stabilní suspenze kapsulí v kapalině k hubení savého a žravého hmyzu v hrachu, bramboru, jabloní, řepě krmné, jádrovinách, peckovinách, révě vinné, jahodníku, brukvovité zelenině, rajčeti, mrkvi, petrželi, okrasných rostlinách (mandelinka bramborová.

Mandelinka bramborová dokáže zlikvidovat celé lány brambor (Zdroj: pixabay.com) Mandelinka je nebezpečný škůdce především brambor, ale i ostatních lilkovitých rostlin, jako je rajče, paprika či lilek. Mandelinky kladou vajíčka, ze kterých se vylíhnou cihlově zbarvené larvy, které se nepřetržitě živí listím přírodní moderní insekticid - účinná látka je produkt půdních bakterií spektrum účinnosti: housenky a můry na brukv.zelenině; třásněnky na rajčatech, paprice, cibuli, póru, česneku, okurkách aj.; obaleči na jabloních a révě; mandelinka na bramborách minoritní registrace na květilku zelnou, vrtalky, listožravé housenky (paprika, rajče, okurka, salát

Mandelinka bramborová - nejvýznamnější škůdce bramborové

Mandelinka bramborová . Mandelinka bramborová . Mandelinka bramborová Spintor - přírodní insekticid je postřik proti škůdcům s účinnou látkou spinosad ve formě suzpenzního koncentrátu pro ředění vodou určený k ochraně proti škůdcům brambor, révy vinné, jabloní, květáku, hlávkového zelí, růžičkové kapusty. mandelinka bramborová Leptinotarsa decemlineata (Say, 1824) říše Animalia - živočichové » kmen Arthropoda - členovci » třída Insecta - hmyz » řád Coleoptera - brouci » čeleď Chrysomelidae - mandelinkovití » rod Leptinotarsa - mandelinka Mandelinka bramborová (Leptinotarsa decemlineata) představuje významného škůdce, brouka, spadajícího do čeledi mandelinkovitých. Škodí tím, že spásá bramborové natě. Tento brouk pochází ze Severní Ameriky a do Evropy se dostal spolu s exportem brambor z Ameriky. Její viditelný vyšší nárůst byl zaznamenán po druhé.

Přírodní ochrana brambor proti mandelince - Príma receptář

Brambory - Mandelinka bramborová - 1,5 ml / 3-6 l / 100 m2 Poznámka: OL=14. Zahájení ošetření se signalizuje v době maxima líhnutí larev. Brambory - Mšice - 3 ml / 2-6 l / 100 m2 Poznámka: OL=14. Zákaz vstupu 3 dny. Broskvoně - Obaleč východní - 1,5 ml / 10 l / 100 m2 Poznámka: OL=28 Přípravek je klasifikovaný jako zdraví škodkivý a nebezpečný pro životní prostředí. Signální slovo:V..

Přípravky na ochranu rostlin proti mandelince bramborov

Insekticid k hubení širokého spektra savého a žravého hmyzu jako je mandelinka bramborová, mšice, podkopníček, květopas, makadlovka, obaleč, třásněnka a další housenky, brouci a ploštice Mandelinka bramborová je postrach pěstitelů brambor. Dospělí jedinci jsou drobní brouci s oranžovými a černými pruhy. Larvy jsou červenooranžové s pásem černých teček po obou stranách těla a jejich vajíčka jsou světlé oranžová, nakladená na vnitřní straně listů Velkoobchod zahrádkářských potřeb s celorepublikovou působností, nabízíme zahradnické potřeby, hnojiva, semena, cibuloviny, travní směsi, keramiku..

RÁDCE: Mandelinka bramborová - jaký postřik či způsob

Insekticid ve formě kapaliny k aplikaci bez ředění určený k ochraně okrasných rostlin, Použití: brambor (mandelinka bramborová) 1,5 ml/3-5 l vody, réva (obaleči) 2-3 ml/10 l vody, jabloň (obaleči) 6 ml/ 10 l vody, květák, zelí, kapusta, brokolice (sousenky, můra zelená) 3-4 ml/7 l vody, atd. Účinná látka: spinosad. Brambory mandelinka bramborová 0,25 l/ha 14 max. 2x Réva vinná obaleči 0,02% 21 max. 2x (nelze do IP) Kukuřice setá na zrno zavíječ kukuřičný 0,6 l/ha 84 max. 1x Bob na zrno třásněnky 0,25 l/ha 7 max. 2x mšice 0,2 l/ha 7 max. 2x Hrách na zrno obaleč hrachový 0,25 l/ha 10 max. 2 Solabiol insekticid Afik RTU - BIO hubení mšic, roztočů a dalšího hmyzu na růžích, okrasných rostlinách a zelenině. Spintor. BRAMBOR mandelinka bramborová: 1,5 ml / 3 - 5 l vody na 100 m2. RÉVA obaleči: 2 - 3 ml / 10 l vody na 100 m2 Systémový insekticid určený k hubení širokého spektra živočišných škůdců: mandelinky bramborové v bramborách, mšic a obaleče jablečného v jádrovinách, mšic na zelenině a mšic a molic v okrasných rostlinách. Brambory / Mandelinka bramborová 13 / 84-126 l vody 14 Brambory / Mandelinka bramborová.

Výsledky pokusů s přípravky proti mandelince bramborové v

Jak se zbavit mandelinky bramborové + domácí postřiky na

Mandelinka bramborová. Popis: SpinTor je přírodní postřikový insekticid určený k ochraně bramboru, révy vinné, jabloní a zeleniny proti škůdcům. Sídlo, výroba, expedice: LOVELA Terezín s.r.o. 28.října 62 411 55 Terezín tel: +420 416 782 224 fax: +420 416 783 024. Rajčata - Mandelinka bramborová - 1 ml / 2-6 l vody / 100 m2 - Postřik - květen, červen, červenec, srpen Poznámka: OL=14. Aplikujte v době maxima líhnutí larev, zpravidla v době, kdy první vylíhlé larvy dosáhnou nejvýše 2. až 3. larválního stádia. Réva vinná - Obaleči - 2-2,5 ml / 10 l vody - Postřik - květen. mandelinka bramborová. Ochrana rostlin. Mavrik® Smart je nekompromisní insekticid zejména proti blýskáčkům v řepce a v hořčici včetně rezistentních populací. Vyniká neškodností vůči včelám i většině užitečných organizmů Neem Azal je postřikový insekticidní přípravek z výtažku tropické rostliny Azadiracha indica a působí velmi spolehlivě proti volně žijícím savým a žravým škůdcům.. Působí proti: mšice, housenky (bělásci, píďalky, můra zelná atd.), třásněnky, smutnice, mandelinka bramborová, mšice jabloňová a další druhy mšic PROTI mandelinka bramborová. blýskáček řepkový Dinastia® je osvědčený insekticid s osvědčenou účinnou látkou deltametrin ze skupiny pyrethroidů. Vyznačuje se širokými registracemi ve velkém množství plodin a proti mnoha škůdcům

Mandelinka bramborová Škůdci - největší portál a fórum o

AGRO Mandelinka STOP 6 ml . AGRO Mandelinka STOP je přírodní přípravek proti mandelince bramborové. přípravek: SpinTor působí jako požerový a kontaktní insekticid nebyla prokázána rezistence šetrný k životnímu prostředí zejména člověku a teplokrevným živočichům (toxický pro vodní organismy!) aplikuje se v době max. líhnutí larev v intervalu po 7 dnech max. 2x. Mospilan 20 je insekticid vhodný na ochranu brambor (mandelinka bramborová), jadrovin (obaleč, mšice, vlnatka krvavá), okurek ve skleníku (mšice), okrasných rostlin (molice skleníková, mšice,vč. mšice bavlníkové), třešní, višní (květopas peckový, vrtule třešňová) a slivoní (zobonosky) Mandelinka bramborová (Leptinotarsa decemlineata), byla v bývalém Česko­ slovensku poprvé zjištěna v roce 1945 v západních a severních Čechách a do roku 1958 se rozšířila po celém území. V České republice je stále nejzá­ važnějším žravým škůdcem brambor. V současné době v ranobramborářskýc Postřik mandelinka bramborová. Posted on April 26, Přírodní insekticid Spintor proti mandelince bramborové je postřik proti škůdcům brambor, révy vinné, jabloní a zeleniny. Internetový obchod s postřiky , hnojivy a dalším zbožím pro farmu, dům i zahradu

Insekticid k hubení širokého spektra savého a žravého hmyzu. Použití na: mšice, mandelinka bramborová, obaleč, květopas, podkopníček, molice, bělásek.

Brambory - Mandelinka bramborová - 1,5 ml / 3-5 l / 100 m2 - Postřik - květen, červen, červenec, srpen Poznámka: OL=7. Aplikujte v době maxima líhnutí larev. Minimální interval mezi aplikacemi je 7 dní. Brokolice - Můra zelná - 4 ml / 6-8 l / 100 m2 - Postřik - červen, červenec Poznámka: OL=3. Aplikujte max. 2x za vegetaci mandelinka bramborová (2) molice (3) mravenci (5) mšice (7) obaleči (6) píďalky (6) pilatky (1) slimáci (1) smutnice (5) svilušky (2) třásněnky (5) vrtule (1) Lepinox plus je selektivní biologický insekticid proti housenkám škodlivých motýlů (zavíječ zimostrázový, obaleči, makadlovka Tuta absoluta, černopáska. Význam: Mandelinka bramborová je úporným škůdcem především brambor, ale i baklažánů. Může poškodit i mladé porosty přímo na setých rajčat. Při silném napadení snižuje výnosy brambor o 30 - 50%. 10% redukce listové plochy znamená zhruba 10% redukci výnosu hlíz

NeemAzal 25ml | potapnicek

Mandelinka na bramborách - AgroBio OPAV

Mandelinka bramborová (Leptinotarsa decemlineata) Aplikace se provádí v době maximálního výskytu larev. Likvidovat je třeba zejména larvy 2. a . instaru, které působí největší škody. Biscaya je proti mandelince bramborové velmi účinná a pro aplikaci postačí dávka 0,2 l/ha. V průběhu sezóny jsou mož Jedná se o insekticid na bázi syntetického pyretroidu ve formě stabilní suspenze kapsulí v kapalině k hubení savého a žravého hmyzu v hrachu, bramboru, krmné řepě, jádrovinách, peckovinách, révě, jahodníku, brukvovité zelenině, rajčeti a okrasných rostlinách (mandelinka bramborová, mšice, obaleč východní, bělásek. Postřikový systémově působící insekticid ve formě vodou rozpustného prášku. Hubí široké spektrum živočišných škůdců, zejména působících škody sáním a požerem - mšice chmelová, mandelinka bramborová, vlnatka krvavá a.. SpinTor je přírodní postřikový insekticid určený k ochraně bramboru, révy vinné, jabloní a zeleniny proti škůdcům. zobrazit náhled. Balení: 6 ml Brambory / Mandelinka bramborová 6 / 12-20 l vody 7 Brambory / Mandelinka bramborová. Insekticid na bázi syntetického pyrethroidu k hubení savého a žravého hmyzu. Účinná látka: lambda-cyhalothrin 50 g/l (4,8 %) Registrován pro: brambory (mšice, mandelinka bramborová) jabloně (obaleči, podkopníčci) jahodník (květopas jadhoníkový) okrasné rostliny (mšice, třásněnky, housenky, brouci, ploštice

Rajčata - Mandelinka bramborová - 3-3,5 ml / 4 l vody / 100 m2 - Postřik - květen, červen, červenec, srpen Poznámka: OL=14. Aplikujte podle signalizace. Ošetřovat v době maxima líhnutí larev. Max. 1x za vegetaci. Réva vinná - Obaleči - 6-7,5 ml/ 10 l vody - Postřik - květen, červenec, srpen Poznámka: OL=21. Aplikujte při. Mandelinka bramborová Tak tohoto škůdce zná asi každý a to nikdy ani nemusel pěstovat brambory. Tento na pohled pěkný brouk je však závažným škůdcem lilkovitých rostlin, z nichž brambory jsou právě tou plodinou, kde dokáže způsobit největší škody. Mandelinka bramborová - nejvýznamnější škůdce bramborové natě Škůdci Mandelinka bramborov . 211 sledujících, 396 sleduje, 222 příspěvků - podívejte se na instagramové fotky a videa od Mandelinka Bramborová (@mandelinka_bramborova) Mandelinka bramborová(Leptinotarsa decemlineata)je brouk z čeledi mandelinkovitých, který se živí spásáním bramborove natě Mospilan širokospektrální insekticid . Mospilan výborně likviduje především mandelinky bramborové v bramborách, mšice včetně vlnatky krvavé a obaleče jablečného v jádrovinách, molice a mšice na okrasných rostlinách. Dále spolehlivě účinkuje na třásněnky, puklice, blýskáčka řepkového a krytonosce Přírodní kontaktní fungicid a insekticid, postřik proti škůdcům, zvýšení obranyschopnosti a odolnosti rostlin vůči škůdcům ( postřik na mšice, svilušky, štítenky, puklice,..) a angreštu a rybízu vůči americkému padlí, do jádrovin, peckovin a révy. Mandelinka bramborová Molice Mšice Svilušky Slimáci Škůdci.

Mandelinka bramborová: Co vše na ni platí Naše zahrad

Brambor, rajče - mandelinka bramborová - OL 14 dní Jahodník - Květopas jahodníkový - OL do rozkvětu Brukvovitá zelenina - housenky, dřepčíci, pilatky, krytonosci - OL 7 dní Jádroviny, peckoviny - saví škůdci, žraví škůdci - OL 28 dní Okrasné rostliny, neplodící ovocné dřeviny - saví škůdci, žraví škůdci - OL 3 dn Bayer Garden Decis Protech insekticid ovoce a zelenina 30 ml, Kategorie: Škůdci rostlin Insekticidy. 728 086 položek skladem. Úvod Můj účet Moje odměny Slovenština English Deutsh. EUR. CZK. Po - Pá 7:30 - 17:30. Volejte +420 518 353 445. VMD drogerie a parfumerie.

Spintor 6ml | Diskont-zahrádkář

Citlivost mandelinky bramborové k nově používaným

Pěstování brambor se těší stále velké oblibě. Proto nám vadí, když nám někdo naši snahu hatí jako např. mandelinka bramborová. Dospělí brouci přezimují až 40 cm hluboko v půdě. Víte, že zasáhnout proti nim můžete přírodní cestou? Působí jako požerový a kontaktní insekticid, vystačí na 400 m2 brambor Mandelinka bramborová 0,06 kg/ha 400-600 l vody/ha, max. 1× Termín aplikace je kdykoliv mezi I. až III. larválním stadiem. Účinnost přípravku po aplikaci je 3 týdny. Ošetření kombi-nujeme s listovou výživou CereaSTART 5-10 l/ha s vyso-kým obsahem fosforu. Vhodná ochrana proti očekávané

Mandelinka bramborová - levnepostriky

AGRO Mandelinka STOP je přírodní přípravek proti mandelince bramborové. přípravek: SpinTor působí jako požerový a kontaktní insekticid nebyla prokázána rezistence šetrný k životnímu prostředí zejména.. mandelinka bramborová, mšice, mšička révokaz, savý hmyz, žravý hmyz, minující škůdci Jedná se o botanický insekticid s účinnou látkou azadirachtin, jež pochází z tropické rostliny Azadirachta indica. Azadirachtin proniká do listů a je částečně systemicky distribuován v rostlině. mandelinka: 2,5 l/ha: podle. Spider - 550 EC je postřikový širokospektrální insekticid ve formě emulgovatelného koncentrátu pro ředění vodou k ochraně rostlin proti škodlivému hmyzu. Účinné látky: chlorpyrifos 500 g/l brambor mandelinka bramborová, mšice 0,6 l/ha 14 cukrovka, řepa krmná mšice, dřepčíci, květilka řepn

Jak na mandelinku bramborovou? Máme pro vás dobré rady

Mandelinka bramborová - metody boje Colorado chrobák může být nazýván nepřítelemletní obyvatelé číslo 1. Tento hmyz je známo všem kvůli jeho lásce k bramborám, ale může to být také nebezpečné pro rajčata, papriky a lilek Brambory - Mandelinka bramborová - 1,8 g / 9-18 l vody / 300 m2 - Postřik - květen, červen, červenec, srpen Poznámka: OL=14. Jabloně - Obaleč jablečný - 1,8 g / 7 l vody - Postřik - červen, červene Mospilan 20SP je systémově působící insekticid ze skupiny neonikotinoidů. Působí jako neurotoxikant, tzn.blokuje nikotinový Ach receptor v postsynaptické membráně nervového systému živočišných škůdců. Brambory - Mandelinka bramborová - 1,8 g / 9-18 l vody / 300 m2 Poznámka: OL=14. Jabloně - Obaleč jablečný - 1,8 g. Mospilan 20 SP - širokospektální insekticid 5x5g. Kód skladu 00041. Typ: Nový produkt. Insekticidní přípravek k hubení širokého spektra škůdců na ovoci, zelenině nebo na okrasných rostlinách. Více informací 16 ks Tisk brambory (mandelinka bramborová Insekticid Solabiol 750 ml rozprašovač. Popis: Insekticid Solabiol 750 ml rozprašovač Popis a použití:Insekticidní (přírodní) přípravek na kontrolu a hubení mšic, roztočů a dalšího hmyzu na růžích, okrasných rostlinách a zelenině. Vytváří lepivý povlak na povrchu rostliny, který jí neškodí, ale škůdce zahubí

MOSPILAN 20 SP 4x5 g - mandelinka, mšice, molice, vlnatka

Kompletní technická specifikace produktu NEEM AZAL - insekticid - 50 ml a další informace o produktu. Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na Rozumím nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o. Insekticid ve formě kapaliny k aplikaci bez ředění určený k ochraně okrasných rostlin, zeleniny a ovocných stromů proti savým a žravým škůdcům jako jsou mšice, molice, ploštice, vrtule, mery, housenky, brouci a motýli. Úč. látka: deltamethrin (ISO) 0,0075g/l (0,00075%w/w). -dm- (mandelinka bramborová, vrtalka pórová.

Jak na mandelinku bramborovou

Dávkování: > brambor (mandelinka bramborová) 0,6 g / 4 - 6 l vody / 100 m2 / OL 7 dní (aplikace postřikem nebo rosením od začátku výskytu larvální stadium L1 - L3; max. 1x za vegetační sezónu) > jabloň (obaleč jablečný) 1,8 g / 7,2 l vody / 100 m 2 / OL 14 dní (aplikace postřikem nebo rosením podle signalizace; max. 1x za. Charakteristika produktuActara 25 WG je širokospektrální insekticid pro listovou (foliární), ale i půdní (Soliar) aplikaci. Actara 25 WG ovlivňuje nikotinový acetyl cholin receptor v nervovém systému hmyzu a následně dochází k rychlému úhynu škůdců

Karate Zeon 5CS 5ml | zahradnictví HruškaCalypso 480 SC 1 l - žraví a saví škůdci - E-agroKonifery | Okrasná školka | ZahradnictvíNurelle D 10ml - Vinařský dům KOPEČEK

Vertimec, ochrana rostlin, insekticid, likvidace svilušky, likvidace třásněnky, Javascript není prohlížečem podporován nebo je vypnutý. Pro zobrazení stránky tak, jak byla zamýšlena, použijte prohlížeč s podporou JavaScriptu Brambory - Mandelinka bramborová - 1,5 ml / 3-6 l / 100 m2 - Postřik - květen, červen, červenec, srpen Poznámka: OL=14. Zahájení ošetření se signalizuje v době maxima líhnutí larev. Brambory - Mšice - 3 ml / 2-6 l / 100 m2 - Postřik - květen, červen Poznámka: OL=14. Zákaz vstupu 3 dny Karate ZEON 5CS na hmyz v zelenině. Přípravek hubí žravý i savý hmyz v brukvovité zelenině, jahodníkách, hrachu či řepě, vinné révě a okrasných rostlinách i česneku.Technologie 5 CS je pyrethroidní nesystemický insekticid proti širokému spektru nežádoucího hmyzu ACTARA 25 WG - Insekticid, postřik proti škůdcům ve formě ve vodě dispergovatelného granulátu k hubení mandelinky bramborové a mšic v bramborua mandelinky bramborové v rajčeti. Obsah: Thiamethoxam 250 g/kg Přípravek povolený k použití pouze profesionálním uživatelem dle ust. § 2 odst. 2 písm

 • Rhodos mapa google.
 • Nordblanc plzeň.
 • Prodej králíků na maso.
 • První zimní den.
 • Galiový teploměr.
 • Whirlpool awe 66710 manual.
 • Zsa zsa gabor manželé.
 • Semo bylinky.
 • Lodička ačr.
 • Ořech do kuše.
 • Průhyb desky výpočet.
 • Mince na očích mrtvych.
 • Olivový olej eridanous.
 • Bezděz pohádka.
 • Medvěd brýlatý zoo.
 • Bezplatne vysokoskolske studium.
 • Období vzdoru 8 let.
 • Otáčení orientace snímku na výšku a na šířku v jedné prezentaci..
 • Král midas má oslí uši.
 • Obal na dvd šablona.
 • Deichmann kabelky 2015.
 • Faethon staré řecké báje a pověsti.
 • Strava.cz jídelníček.
 • Prodej garáže ostrava.
 • Darování krve vojenská nemocnice.
 • You raise me up autor.
 • Počet galaxií ve vesmíru.
 • Konecna faze hojeni ran.
 • Wc kombi jika deep zadní odpad.
 • Nezamyslice nádraží.
 • Kali a peter pann doteraz text.
 • World economic forum 2018.
 • Jak stínovat obličej tužkou.
 • Popruhy na zvedání břemen.
 • Kočka vidí černobíle.
 • Výška podvozku auta.
 • Renesanční sochařství v itálii.
 • Permanentní make up v létě.
 • Městská policie nábor.
 • Icq users.
 • Bostonský teriér hafici.