Home

Prodej zakrslých králíků

Prodám samce zakrslých králíků plemene Zakrslý beran černý a Zakrslý beran černý strakáč. Králíci jsou mladí, z čistokrevného chovu, registrovaní. Vhodní i na mazlíčka. Cena 400-500,- Okres Prostějov.. Vyberte si co potřebujete z 50 aktuálních inzerátů Zakrslý králík. Nebo zadejte inzerát zdarma a rychle prodejte nepoužívané zboží na největším internetovém bazaru Nabízím k prodeji králíkárnu Trixie 2 patra rozměry 116x111x65cm.Králíkárna málo používaná v dobrem stavu.Kralikarnu lze rozdělit na 2 samostatná patra nebo patra lze propojit.Kralikarna je vybavena 2xnapáječka,2x jesličky na seno.Králíkárna vhodná pro chov zakrslých králíků.Cena 5000k

Nabízím k prodeji zakrslé králíky více plemen. Všichni z čistokrevných chovů, všichni rodiče s rodokmenem a odvystavovaní. Vhodní pro zájmový chov, na mazlíčky i pro radost. Ceny zakrslých králíků 300-450,- dle plemene a stáří. PLEMENA: Zakrslý ruský bílopesíkatý.. Chov a prodej zakrslých králíků. Beránci, MINI LOP, NHD, REX Chov a Prodej Zakrslych Kralicku. Vítejte na stránkách CHS Jahůdka. V naší chovné stanici chováme králíčky převážně pro naše potěšení a veškerý zisk z jejich prodeje používáme obratem na jejich stravu, léčivo a veterinární péči Popis: Chovu čistokrevných králíků jsem se začal věnovat v roce 2001 za významné podpory rodiny a základní organizace. Chovem mi prošlo několik barevných rázů zakrslých beranů, v současné době se věnuji zakrslým beranům divoce zbarveným a nejnověji moravským bílým hnědookým Chov zakrslých králíků Z šípkové růže Úvod » KONTAKT + PRODEJ (sale) Tzv. VÁNOČNÍ KRÁLÍČKY NEPRODÁVÁM. Mým cílem není takový chov a distribuce živých dárků. Prosím o důsledné pročtení podmínek prodeje!!!!! zsipkoveruze@seznam.cz . mob.: 723 570 005.

Prodám Prodám Rex malý pl. čžl. 400 Kč. Prodám Rex malý pl. čžl.4 samičky (stáří 2měsíce) po rodičích s PP, vhodný jako mazlíček, v dospělosti váha 2 - 2,5kg. Odběr od 4.12.2020 dovoz do ČB možný. Tel: 777 017 880 Miminka na prodej Dospělí na prodej Miminka v nových domovech Kontakt Odkazy Kontakt. CHS Teddy z Nyangy. Praha 10 - Uhříněves. 732919323. renatakv@seznam.cz . Vítejte na webových stránkách našeho zájmového chovu zakrslých bílopesíkatých králíčků a teddy králíčk ů. Jsem členem ZO ČSCH Velká Chuchle a členem výboru.

VOLNÝ králíček je volný a je možné si jej rezervovat. PŘEDBĚŽNĚ REZERVOVANÝ . do uhrazení zálohy pokud do 4 dnů záloha nepřijde, automaticky předběžnou rezervaci ruším . rezervační záloha je nejméně polovina z ceny králíčk Zakrslý králíčci na prodej Dne 9.3. 2009 se narodilo 8 malých kuliček zakrslého králíčka Pár informací o prodeji králíčků od nás . ICQ-414798238 TEL.607149940 . A web: www.kralicek-lucineta.wbs.cz Vítáme osobní odběr v Mladé Boleslavy, nebo dle dohody Krmení na prodej Péče o králíčka Zakrslý beránci Zakrslý králík (krátkouchý) Kontakt Kontakt. Chov Penegrimus. Mladá Boleslav. 724776778 - pouze sms. chs-penegrimus@email.cz. Vítejte na stránkách našeho zájmového chovu zakrslých králíčků . Pokud přemýšlíte o chytrém, milém a čistotném mazlíčkovi do domácnosti.

Inzerce - Zakrslá plemena králíků iFauna

PRODEJ MLÁĎAT - lišta vlevo . Prodej starších a chovných králíčků - lišta vlevo . PODMÍNKY PRODEJE. Králíčci jsou odstavováni v 6.- 7. týdnu, kdy jsou již přeléčeni proti kokcidioze. a členem Klubu chovatelů zakrslých teddy /ZTd/ a zakrslých teddy beránků /ZBTd Vítejte na mých stránkách, kde Vám představuji chov zakrslých králíků, který si vedu pod názvem Z Šípkové růže Prodej zakrslých králíků satén beránků.Zlínský kraj. Chovatelská stanice zakrslých králíků SMALL RABBIT. Uherský Brod Zlínský kra prodej králíčků Podmínky prodeje Péče o králíčka morčata Prodej chov. potřeb Zakázková výroba Kontakt NOVÝ DOMOV Kontakt. Chovatelská stanice Midafarm. Chov. potřeby pro králíčky: www.malimazlicci.nabizi.cz. Plzeňský kraj - Klatovy +420 773 201 215. chsmidafarm@seznam.cz.

Vítejte na webu sloužícím k prezentaci a propagaci mého chovu zakrslých králíčků s rodokmenem a tetováním ČSCH. Rodinnou tradici chovu králíků jsem převzala po svém dědečkovi, díky němuž jsem měla kontakt se zvířaty takřka od narození Čistotné zvířátko; Králíček je čistotné zvíře, vhodné pro chov v bytě. Je schopný naučit se chodit vykonávat potřebu na jedno místo - např. na kočičí záchod (s pro něj vhodnou podestýlkou, tj. dřevitá podestýlka jako např. pelety Cat's Best Universal nebo hrudkující dřevitá podestýlka Cat's Best Öko Plus apod.)

Inzeráty Zakrslý králík - Bazar a inzerce zdarma - Sbazar

ZABÝVÁM SE CHOVEM VÝSTAVNÍCH, ZAKRSLÝCH HOLANDSKÝCH BERÁNKU A MINILOPU -tito beránci mají obvykle nižší váhu, než klasičtí zakrslí beránci, vyznačují se hezkou kulatou hlavičkou a velmi přátelskou povahou. Minilop u nás v ČR není uznané plemeno, tudiž nelze vystavit PP Králíčci na prodej _____ V tomto roce 2020 neplánujeme již žádné vrhy a nenabízíme králíčky na prodej. Pro informace o odchovech v následujícím roce nám můžete zaslat e-mail, v případě že budete mít zájem o mládě z našeho hobby chovu, napište nám předem něco o sobě a svých zkušenostech s chovem králíčků O teddy králíčka se zasloužili především chovatelé v Německu a Nizozemsku křížením angorských, liščích a barevných zakrslých králíků. Tento králíček byl cíleně vyšlechtěn jako rodinný mazlíček. Teddy v anglickém překladu znamená medvídek a on se malému plyšovém

Prodej kraliku inzerce - Bazoš

CHOV A PRODEJ ZAKRSLÝCH KRÁLÍKŮ Chovatelská stanice zakrslých teddy králíků z Moravy. 1. 1. 2020 INTERNETOVÉ STRÁNKY V REKONSTRUKCI! PRACUJEME NA NOVÝCH. NOVINKY Prodej a cena zakrslého králíka teddyho. Králíček hermelín patří mezi uznané druhy zakrslých králíků, a proto pokud je čistokrevný, tak se s ním můžete účastnit různých soutěží. Chov zakrslého králíka hermelína Rezervaci ustní domluvou (meilovou) držím maximálně 1 den, po te požaduji zaplacení celé částky osobně, nebo na učet o platbě musím být vždy informována!Tuto částku vyžaduji pouze proto, abych se vyhnula lidem, kteří se blokací králíčků pouze baví, přitom o králíčka vůbec zájem nemají. Poctivým lidem a vážným zájemcům nedělá uhrazení této částky. Vítáme Vás na našich webových stránkách Spokojený králík, které jsou prezentací našeho zájmového chovu zakrslých beránků. Dlouho jsme přemýšleli nad tím, jaký název by měl náš chov nést. Návrhů bylo opravdu nespočet a nakonec jsme se rozhodli pro ten nejvýstižnější

Inzerce králíci Inzerce zvířat - ChovZvířat

Zakrslých králíků je poměrně hodně a každý si jistě vybere toho pravého. Zde vám pro ukázku uvádíme některé z nich. Před pořízením králíka se ale určitě podívejte i na další možnosti a vyberte si toho pravého pro vás. Zakrslý barevný. Pod toto plemeno spadají všichni různě strakatí, flekatí a barevní. Zakrslých plemen - IČO 05667283 Šíp Jindřich, Riegrova 5, 583 01 Chotěboř mobil: 603 866 839 e-mail: j.sip@apetit.eu webové stránky klubu: www.zakrslykralik.unas.cz Rex klub ČR - klub chovatelů králíků kastorexů a barevných rexů. Stolní posuzování králíků. Dnem 23. listopadu 2020 se mění v ČR protiepidemická opatření, kromě jiného je možné ve vnitřních prostorech setkání šesti osob při dodržení vzdálenosti 2 metry mezi osobami a použití ochranných roušek na nos a ústa (opatření 4. stupně PES)

CHS zakrslých beránků rex-satén. Prodej Podmínky prodeje Naši králíčci Plemena králíků V nových domovech Kniha návštěv Napište nám Kontakt ZW: ZwergWidder - zakrslý beranek (1500-2200g) NHD: Nederlandse Hangoor Dwerg - holandský beránek (1100-2000g). Nabídky prodeje zakrslých králíků, prodám zakrslého králíka. Klec s výběhem pro králička . Klec s výběhem je určená do bytu anebo do venkovního prostředí ( bez podložky ) Klec je navržena tak, aby ji bylo možno velice rychle a jednoduše rozebrat a složit jen pomocí imbusového klíče, pro snadnou přepravu případně uskladnění Miminka zakrslých beránků Vyhrazujeme si právo v případě pochybností o budoucím majiteli nabízených miminek odmítnout prodej králíčka. Cena králíčka: cena králíčka se odvíjí podle atraktivnosti zbarvení, typu srsti, celkového vzhledu a stavby těla, podle pohlaví, predispozic povah a věku.

Úvod Chs Ráj králíků - chov a prodej zakrslých králíků

Chovna Stanice Jahudka Vítejte na stránkách CHS Jahůdk

Králíci na prodej - inzerce králíků - Inzerce králíků

 1. Vše nejlepší chovatelům do nového roku 2020 . Letošní reportáž o našich králíčcích na ČT 1 v pořadu POLOPATĚ ze dne 23.2.202
 2. Ve dnech 23. a 24.11.2019 se bude konat speciální výstava teddy králíků v Rakousku, Welsu při 1. světovém mistrovství zakrslých králíků. Organizátorem celé akce je rakouský klub zakrslých králíků. Výstava bude obrovskou příležitostí prezentace jak pro dvě novošlechtěná plemena teddy..
 3. -obvykle mívám na prodej sportovní králíky s PP nebo zakrslé beránky s VP -mláďata od nás odcházejí nejdříve ve věku 8 týdnů, při odběru po 10. týdnu bude králíček i očkovaný -každý králíček s sebou do nového domova dostane PP nebo VP, krmení do začátku, po domluvě očkovací průkaz, bude přeléčený proti.

prodej a podmÍnky rezervace Pokud jste úplní začátečníci, doporučuji nejprve pročtení tohoto článku: Kupujeme králíčka Máte-li zájem o některého z králíčků, nebo o jiné zvíře v nabídce, neváhejte mě kontaktovat na email Hototi@seznam.cz , nebo telefonicky každý den nejlépe po 18. hodině na čísle 732 683 668 Dlouhosrstá plemena králíků jsou například angora, liščí a zakrslý liščí. Krátkosrstá plemena králíků jsou například kastorex, slovenský sivomodrý rex, rexi zakrslí, malí i rexi střední velikosti. Do zakrslých s normální srstí řadíme zakrslého berana a strakáče či hermelína prodej zakrslych kraliku brno, prodej králíků belgicky obr, chovná stanice zakrslých králíků brno, chovná stanice zakrslých králíků olomouc, prodej králíků kalifornsky, prodej králíků bazoš, prodej králiků burgundský, prodej burgundských králíku, bazoš chov králíku, prodej domácích králíků, chovatelská stanice. Prodám dospělého samce a samici zakrslého králíka, oba hnědé barvy, samice na jedno oko slepá, ale zvládá vše v pohodě. Oba se mají rádi, jsou na sebe zvyklí. Měli jsme se puštěné ve výběhu na zahradě, bohužel se podhrabávají a okousávají nám stromy, proto je dále nemůžeme chovat. Ideální pro venkovní výběh/velkou klec či volně po zahradě., prodám, na.

Chov zakrslých králíků Z šípkové růže - KONTAKT + PRODEJ

Samice Zakrslý králík Datum narození: 30.3. 2017 Cena 250 Tel.: 60280883 Při dodržování těchto zásad v chovu králíků , se zklamání určitě nedočkáme. Úvodní stránka Ustájení králíků Chov a odchov králíků Chov zakrslých králíků Na prodej foliovník PAPRIKY Rajčata Čím hnojit Kontakt. Chováme králík, prodej ze dvora.. CHS zakrslých beránků rex-satén. Prodej Naši králíčci Plemena králíků V nových domovech Kniha návštěv Napište nám Kontakt Anketa. Jaký králíček se Vám nejvíce líbí? Satén (214) Rex (141) Saténrex (183) Teddy (75) Kašmírový (26). Chovatelská stanice Zakrslých teddy králíků Blue. Založit novou webovou stránku nebo e-sho

Video: Inzerce králíků iFauna

Aktuální vrhy | Chs Ráj králíků - chov a prodej zakrslých

Chov zakrslých králíků: Na co si dát pozor? 17.1.2011. V posledním vydání Receptáře jsme vám spolu s Kateřinou Havlenovou poradili, jak začít s domácím chovem zakrslých králíčků. Možná právě vy přemýšlíte, že toto zvířátko potěší vaše dítě a nebo sami nemáte dostatek času a prostoru pro psa či kočku. králíčci jsou zdravý zatím hodný je jim 10 dní na prodej budou v 1 měsíce a něco ( 26.3.2017) narozený 14.2.2017 Holky a Kluci nejdou zatím poznat později to bude připsané. Rodiče k vidění. Černá je maminka Hnědí je tatínek je to jeden ze zakrslých králíků

Chov králíčků Teddy z Nyang

Stránky chovatelské stanice zakrslých teddy králíků. Stránky chovatelské stanice zakrslých teddy králíků. www.tynaja.wbs.cz. Romíškovi mazlíčci. Najdete tu teddy králíčky, zakrslé teddy beránky, zakrslé králíčky, psy, kočky, morčátka a diskuzi. Stránka věnovaná plemenu Teddy Barančeka, jeho popis, chov a prodej Podle Guinnessovy knihy rekordů se nejstarší domácí zakrslý králíček dožil 17 let.Jmenoval se Do a žil v USA. V Čechách je nejstarším známým králíčkem Čenda z Pardubic.Bohužel zemřel v prosinci 2015 ve věku 14 let.Pokud se o svého domácího králíčka budete starat dobře, tak s trochou štěstí i ten váš může aspirovat na nejstaršího zakrslého králíka na. Literatura s tématikou zakrslých králíčků: 1. ABC genetiky drobných zvířat, autoři: Šiler, Fiedler - zde jsou popsány základy genetiky důležité pro chov králíků 2. Vzorník plemen králíků, autor: Ing. Josef Zadina - přehledný popis uznaných plemen králíků za účelem posuzování 3 Kokcidióza postihuje chovy králíků společně s myxomatózou, králičím morem a enterokolitidou (dnes se spíše používá název ERE, epizootická králičí enteropatie) a setkávají se s ní chovatelé, kteří zanedbávají prevenci. Jde o jedno z nejčastějších parazitárních onemocnění králíků způsobované prvoky rodu. Plemena zakrslých králíčků. Zakrslí barevní králíci- jedná se o zakrslou formu všech uznaných plemen králíků. Jsou nizozemského původu kde jsou začátky šlechtění v 30. letech min. století. Poprve na výstavách byli v roce 1938

Chovatelská stanice Zakrslých teddy králíků Blue. Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web. Chov Teddy BLUE. Úvod. Vybavení dílen - nářadí . Profi Nářadí Nástroje stroje Trampolíny, trampolína, prodej bezpečných trampolín se sítí. Odbornice na chov králíků Monika Weglerová vysvětluje, jak zakrslého králíka chovat a jak o něj pečovat, aby byl zdravý a přítulný. Připojuje mnoho praktických doporučení pro výběr, péči a výživu. Knihu doplňuje 45 okouzlujících barevných fotografií a 36 kreseb ze života zakrslých králíků Úvodní stránka > Prodej a rezervace králičích miminek. ji . Prosím čtěte podmínky prodeje.Děkuji. Jsem členem ZO ČSCH Habry. A zároveň jsem členem klubu králičího hopu. Poháry z výstav a závodů :-) HK- holandská kresba Prodám mláďata zakrslých beránků.Narozeni 1.5.2016.Maminka NHD beran váha 1,998g.Tatínek MINI LOP váha 1,420g.Oba rodiče klidných a vyrovnaných povah,pochází z CHs stanic.Mláďátka jsou vychována doma a zvyklá na manipulaci.Učeni na toaletku.Přeléčeni proti kokcidioze.Do začátku dostanou krmení a vitamíny do vody.K odběru asi za týden.Do Olomouce možnost dovozu. Plemena králíků. V této sekci je uvedeno dělení plemen králíků, např. dle užitkovosti nebo podle hmotnosti a délky srsti. Oproti původně plánovaným 26 plemenům králíků uvádíme všechna plemena dle Vzorníku plemen králíků od Ing. Zadiny z roku 2003 (69 plemen), který se i v současné době využívá při posuzování.

Samičky | Chs Ráj králíků - chov a prodej zakrslých králíků

nabídka ušáčků :: Ušáčkov

Představujeme již pátou knihu z řady edice chovatele, tentokrát věnované chovu zakrslých králíků. Na své si přijdou jak začínající, tak i zkušenější chovatelé. Najdete zde vše co potřebujete vědět. K.. Úvod | Chs Ráj králíků. Chovná stanice a prodej zakrslých králíků. Beránci, MINI LOP, NHD, REX. Chovná stanice a prodej zakrslých králíků

Chovná stanice králíčků - INZERCE - Prodej králíčk

CHov zakrslých králíků | Můj chov

Thesia ChS Thesi

O nás | Chs Ráj králíků - chov a prodej zakrslých králíkůCHov zakrslých králíků | PlemenaMINI5353Barevné rázy :: CHS zakrslých beránků rex-saténChov zakrslých králíků "Z šípkové růže" - ODCHOVY králíciOčkování králíků | Vakcinace zakrslých králíkůChov zakrslých králíků "Z šípkové růže"
 • Lepkavé oko.
 • Hdpe vlastnosti.
 • Kompetence zdravotnického záchranáře 2018.
 • Romeo and juliet book.
 • Nejlepší olejové barvy.
 • Lodička ačr.
 • Školka na dolech jihlava.
 • Trojka ze západního memphisu.
 • Www nassfeld at wetter.
 • Sp biatlon 2018/19.
 • Coolio gangsta's paradise mb14 the voice france 2016 blind audition.
 • Pozdní menstruace.
 • Zoe grigorakos.
 • Mycka beko netopí.
 • Nepečený cheesecake s tvarohem.
 • Vepřový tatarák.
 • Cnc forum bazar.
 • Steak house uh.
 • Magnesia extra recenze.
 • Těhotná v 15 letech.
 • Zittau markety.
 • Jak vložit vodoznak do fotky.
 • Vytvoření aplikace cena.
 • Náplavka bistro hradec králové.
 • Dlažba na terasu hornbach.
 • Prodam mobilheim na splatky.
 • Umělá kožešina prodej.
 • Morušovník jižní.
 • Odřená kůže na botách.
 • X men budoucí minulost vysvětlení.
 • Socha petra velikého v moskvě.
 • Nejlepší olejové barvy.
 • Lastury prodej.
 • Bazar ostrava restaurace.
 • Beta bojovnice zrcátko.
 • Vynálezy 18. století.
 • Můj idnes.
 • Koženková bunda dámská xxl.
 • Dlouhá řeka dobříš.
 • Odvážná vaiana: legenda o konci světa online.
 • Bílá plomba jak dlouho nejíst.